https://druzenje.aforumfree.com/forum
https://druzenje.aforumfree.com/forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Evo nesto i o meni

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Evo nesto i o meni Empty
PočaljiNaslov: Evo nesto i o meni   Evo nesto i o meni Empty28/12/2012, 02:31

Nick dolazi iz filma u kome sam se opasno zaljubila u glavnog lika, ali u ulogu a ne glumca... i tako ja na svim forumima gde sam prisutna koristim isti nick.

O meni bolje i da neznate jer bas i nema sta lepo da se procita a ni kaze.

Toliko o meni
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Glavni Admin
Glavni Admin
Dragan


Operativni Sistem. : O.S.  Windows 7/Server 2008 R2
BROWSER : Firefox
Izaberite Svoju Zemlju : Srbija
Pol : Muški
Lokacija : BEOGRAD
Upisan Upisan : 13.09.2008

Evo nesto i o meni Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo nesto i o meni   Evo nesto i o meni Empty28/12/2012, 02:48

Hvala ti za ove reci kojima si opisala svoj Nik na forumima.Sto se tice Nika meni je zaista zanimljiv i znam koji su to filmovi u kojima je glumac imao Filmsko ime.Ali nedopada mi se sto tako pises o sebi ,odnosno nezelis da pises jer kako sama kazes da nema nista lepo i zanimljivo za pisanje.Svako ima svoje greske koje je u mladosti uradio i od njih nemoze pobeci nikada.ali jednostavno ih ignorise i prestaje da misli o njima kao da ih nikada nije ni bilo ni da su se desile.Ja licno sam svoje greske jednostavno odbacio od sebe,prestao da mislim o njima i nastavio da zivim sasvim normalan zivot kao da se nista nikada nije ni desilo.Svestan sam da je teskoca bilo dok sam sve to prevazisao i odbacio ali sam imao jaku volju da sve to ostvarim i uspeo sam ..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.soulmate-forum.com/index.php
Zika

Zika


BROWSER : Google Chome
Izaberite Svoju Zemlju : Srbija
Pol : Muški
Rođen : 04.05.1965
Lokacija : Novi Beograd
Zanimanje Zanimanje : ekonomista
Upisan Upisan : 27.04.2012

Evo nesto i o meni Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo nesto i o meni   Evo nesto i o meni Empty28/12/2012, 04:59

И ја сам погрешио што сам се оженио па ништа, идемо даље у нове погоде,

Evo nesto i o meni K0q16b
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Glavni Admin
Glavni Admin
Dragan


Operativni Sistem. : O.S.  Windows 7/Server 2008 R2
BROWSER : Firefox
Izaberite Svoju Zemlju : Srbija
Pol : Muški
Lokacija : BEOGRAD
Upisan Upisan : 13.09.2008

Evo nesto i o meni Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo nesto i o meni   Evo nesto i o meni Empty28/12/2012, 06:06

Ziko nekada je to velika greska posebno ako te potera neki maler i ozenis neku koja ce ti celi zivot samo zvocati i pregovarati.Dok ne resis ili nepuknes i samo kazes ostaj mi Zbogom zeno moja i otvoris joj vrata da se nebi mucila da ih za sobom zatvori.

Salim se malo ,ali ima ovde i istine jer svi mi jednom u zivotu donesemo pogresne odluke pa nas taj maler prati stalno. svirac
Nazad na vrh Ići dole
http://www.soulmate-forum.com/index.php
Zika

Zika


BROWSER : Google Chome
Izaberite Svoju Zemlju : Srbija
Pol : Muški
Rođen : 04.05.1965
Lokacija : Novi Beograd
Zanimanje Zanimanje : ekonomista
Upisan Upisan : 27.04.2012

Evo nesto i o meni Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo nesto i o meni   Evo nesto i o meni Empty28/12/2012, 17:02

Шалим се, жена ми је из Смедерева, опасна... вади ми душу али уме брзо да попусти и да се умиљава и ја штаћу, попустим...

Evo nesto i o meni 194msw . . . . Evo nesto i o meni F0d7v8
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Glavni Admin
Glavni Admin
Dragan


Operativni Sistem. : O.S.  Windows 7/Server 2008 R2
BROWSER : Firefox
Izaberite Svoju Zemlju : Srbija
Pol : Muški
Lokacija : BEOGRAD
Upisan Upisan : 13.09.2008

Evo nesto i o meni Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo nesto i o meni   Evo nesto i o meni Empty28/12/2012, 20:46

Pa treba da znas da su Smederevke opasne zene i po naravi ali bogami i po lepoti.Svaka cast Ziko za Smederevku jer sada ispadosmo zemljaci sa zenske strane.Cuvaj ti Smederevku i pozdravi je sa moje strane jer se Smederevci gde god bili poznaju.Ko zna mozda sam je negde video jer Smederevo je malo i svi se znaju ... aplauz

Nazad na vrh Ići dole
http://www.soulmate-forum.com/index.php
Gost
Gost
Anonymous



Evo nesto i o meni Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo nesto i o meni   Evo nesto i o meni Empty30/12/2012, 23:03

Dragane nije to zbog greski jer svi gresimo, savrsen je samo Svevisnji a mi stvoreni po njegovom liku. Tako da sebe ne mogu opistati kao nekoga ko je dobar jer imam vise mana nego vrlina. Kao i svako znam biti dobra ali kako ko zaluzi, valjda tako svi u zivotu rade?!

Samo sam mislila da coveka treba upoznati kroz pisanje, u ovom slucaju, a ne da vam sama stvaram sliku o sebi, svako neko nekog dozivljava na svoj nacin.

Veliki pozdrav za sve vas a Ziki kiss big
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Glavni Admin
Glavni Admin
Dragan


Operativni Sistem. : O.S.  Windows 7/Server 2008 R2
BROWSER : Firefox
Izaberite Svoju Zemlju : Srbija
Pol : Muški
Lokacija : BEOGRAD
Upisan Upisan : 13.09.2008

Evo nesto i o meni Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo nesto i o meni   Evo nesto i o meni Empty31/12/2012, 00:26


Slazem se tvojim recima i moje misljenje je da Nema Bez-gresnih,ali jakom verom i molitvom Svevisnjeg da nam da oprost za sve ucinjene grehove mi cemo uciniti nesto dobro za svoj zivot. Mislim da sam citajuci tvoje tekstove po forumima donekle uspeo da te upoznam i razumem tvoje razmisljanje o zivotu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.soulmate-forum.com/index.php
maja-ana
Registrovan clan
Registrovan clan
maja-ana


Operativni Sistem. : O.S.  Windows XP
BROWSER : Opera
Izaberite Svoju Zemlju : Bosna i Hercegovina
Pol : Ženski
Rođen : 31.05.1983
Lokacija : sarajevo
Upisan Upisan : 22.04.2014

Evo nesto i o meni Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo nesto i o meni   Evo nesto i o meni Empty22/4/2014, 23:29

Ja sam Maja,iz Sarajeva imam 30godina radim kao predavač u školi,drago mi je što sam postala član vašeg foruma,nadam se da ćemo se lijepo družiti. Kisss
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Glavni Admin
Glavni Admin
Dragan


Operativni Sistem. : O.S.  Windows 7/Server 2008 R2
BROWSER : Firefox
Izaberite Svoju Zemlju : Srbija
Pol : Muški
Lokacija : BEOGRAD
Upisan Upisan : 13.09.2008

Evo nesto i o meni Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo nesto i o meni   Evo nesto i o meni Empty22/4/2014, 23:34

maja-ana ::
Ja sam Maja,iz Sarajeva imam 30godina radim kao predavač u školi,drago mi je što sam postala član vašeg foruma,nadam se da ćemo se lijepo družiti. Kisss

Molim te izvini majo ali ako bi zelela da odgovoris na poruku koju sam ti poslao upravo sada .I dobro dosla na ovaj forum.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.soulmate-forum.com/index.php
maja-ana
Registrovan clan
Registrovan clan
maja-ana


Operativni Sistem. : O.S.  Windows XP
BROWSER : Opera
Izaberite Svoju Zemlju : Bosna i Hercegovina
Pol : Ženski
Rođen : 31.05.1983
Lokacija : sarajevo
Upisan Upisan : 22.04.2014

Evo nesto i o meni Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo nesto i o meni   Evo nesto i o meni Empty22/4/2014, 23:40

 Smile nije problem ,već sam odgovorila.... Smile 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Evo nesto i o meni Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo nesto i o meni   Evo nesto i o meni Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Evo nesto i o meni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: DRUZENJE I ZABAVA :: PREDSTAVITE SE-
Skoči na: